22.8 C
Skopje
Monday, July 4, 2022

Мајката на Кејт Мидлтон згодна како манекенка! Британците „шекнаа“ по Керол (64)

Најчитани вести

Војвотката Кејт Мидлтон традицонално божиќните празници ги поминува со кралското семејство, но затоа нејзината мајка Керол (64) и сестрата Пипа уживаат на кипарскиот остров Св. Бартс.

Британската јавност се „запали“ откако ги виде папарацо фотките на мајката на идната кралица. Сите коментари се дека таа е „згодна како ѓавол“.

Фамилијата Мидлтон заминаа заедно со помладата ќерка Пипа и нејзиниот сопруг Џејс на одмор, а со нив беше и внукот Артур.

Фото: Профимедиа
Фото: Профимедиа

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com