Home » Мадона објави фотографија со синот, а нејзините следбеници ја „распнаа“ со негативни коментари: „Жено, намали со тој Фотошоп, не личиш на себе“

Мадона објави фотографија со синот, а нејзините следбеници ја „распнаа“ со негативни коментари: „Жено, намали со тој Фотошоп, не личиш на себе“

by Журнал.мк

Поп пејачката на својот „Инстаграм“ објави фотографија со наследникот и предизвика лавина од коментари.

Имено, во последниот месец таа е на мета на удари поради нејзиниот физички изглед.

Мадона често објавува фотографии на кои изгледа како да претерала со хирушки интервенции, а фановите ја критикуваат поради претерано користење на фотошоп.

Кралицата на попот објави фотографии со нејзиниот син, но повеќе внимание привлече нејзиниот изглед.

Мадона до тоа мерка објави фотографија, а нејзините следбеници и порачаа дека не личи на себе.

„Намали со тој Фотошоп“, „Не личи на себе“ се само некои од коментарите кои може да се прочитаат.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More