17.8 C
Skopje
Friday, September 30, 2022

Mаж се самоубил скокајќи од зграда кај УЈП

Најчитани вести

Маж на возраст од околу 35-40 години пред два часа е пронајден мртов спроти зградата на УЈП кој, според минувачи, се фрлил од зграда до Управата за јавни приходи.

Телото, според процедурата, треба да биде предадено во Институтот за судска медицина за обдукција.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com