20.8 C
Skopje
Thursday, May 26, 2022

„Lucky days” во НЕПТУН од 28-31.10 – Најголеми попусти и до 60 рати со haPPy кредит!

Најчитани вести

„Lucky days” од 28-31.10.2019 во „Нептун” – продажна акција со најголеми попусти! Овие “Среќни денови” за потрошувачите, ќе им овозможи покомфорен шопинг – да купуваат ем на попусти, ем до 60 рати со haPPy инстант кредитот.

Потрошувачите во „Нептун” може да најдат најголем избор на: телевизори, фрижидери, машини за перење, плотни, фурни, сушари, лаптопи и таблети, мобилни телефони, мали апарати за домаќинство и апарати за нега и убавина од брендовите: Beko, Samsung, LG, Huawei, Sony, Apple, Grundig, Elektrolux, Candy, Asus, Acer, Lenovo, Fuego, Bosch, Tefal, Rowenta и многу други.

„Нептун” има и широка палета на услуги за своите клиенти како: лојална програма, инстант кредити, дополнителни гаранции, премиум достава, онлајн продажба, мобилна апликација за онлајн шопинг, кредитна и кешбек картичка haPPy MasterCard.

Разгледајте ја целокупната понуда за “Lucky Days”.

На почетокот на овој месец „Нептун” ја отвори новата ПРЕМИУМ продавница во Карпош во „Скопје Сити Мол”. Новата продавница е најсовремен концепт на малопродажен објект кој на потрошувачите им овозможува ново ПРЕМИУМ купувачко искуство. Новиот ПРЕМИУМ концепт е содржаен со зони за сечиј вкус и потреби. Ве покануваме и вие да го искусите ПРЕМИУМ концептот на новата „Нептун” продавница.

„Нептун” најголемата малопродажна и дистрибутивна мрежа во Македонија на апарати за домаќинство, уреди за ладење и греење, телевизори, гејминг опрема, смартфони и ИТ уреди, е присутна 21 год. на македонскиот пазар преку 25 продажни салони во 21 град во Македонија и преку 80 големопродажни партнери. Со брендови во своето портфолио како Беко, LG, Samsung, Sony, Apple, Philips, Bosch, Asus, Huawei, Hitachi, Fuego и многу други, „Нептун” е позициониран како апсолутен лидер на пазарот во државава”.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com