32.8 C
Skopje
Friday, July 1, 2022

Лиз Харли позираше со својот син и ги изненади сите со нивната сличност

Најчитани вести

Актерката и моделот Елизабет Харли и нејзиниот син Дамиан Харли, ги изненадија фановите со фотографија на која изгледаат скоро идентично.

Седумнаесет-годишниот Дамиан го честиташе Божиќ на своите пријатели на Инстаграм, каде објави фотографија со славната мајка. „Среќен Божиќ“, напиша синот на славната Британка на Инстаграм, каде го следат повеќе од 50 илјади луѓе.

„Личите како јајце на јајце“, беше само дел од бројните комплиментите.

Елизабет Харли (54) често објавува разголени фотографии на Инстаграм и луѓето редовно се чудат колку добро изгледа. Минатата година призна дека за некои фотографии кои ги објавува на Инстаграм, му позира на синот.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com