27.8 C
Skopje
Sunday, July 3, 2022

Летонската манекенка нема дилема: Подеднакво ги сака и Меси и Роналдо

Најчитани вести

Додека милиони фанови низ светот се подготвени со часови да се расправаат кој е подобар – Роналдо или Меси, летонската манекенка Тереза Калман одамна си го решила тој проблем.

Тереза е страствен фудбалски фан и не ја крие нејзината воодушевеност од двајцата врвни фудбалери.

Таа вели дека подеднакво ги сака и Меси и Роналдо.

Погледнете ја оваа згодна летонка…

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com