24.8 C
Skopje
Saturday, August 13, 2022

Лејди Гага се омажи во тајност?

Најчитани вести

Изненадување! Популарната Лејди Гага тајно се омажи за своето момче Мајкл Полански, по помалку од една година врска, барем ако им се верува на пишувањата на таблоидот „Нова идеја“. Имено, споменатиот медиум пишува дека популарниот 34-годишник судбоно рече „да“ на новогодишната ноќ.

„Нова идеја“ напиша за оваа тајна венчавка на крајот на минатата година, тврдејќи дека таа ќе се одржи на последниот ден од минатата година. „Гага веќе неколку пати беше близу до брак, но во своето срце знае дека Мајкл е„ оној “, откри неименуван извор наводно близок со оваа пејачка и актерка.

lady gaga

Иако Лејди Гага е навикната на луксуз, црвениот тепих и многу луѓе околу неа, таа сакаше нешто сосема друго за нејзиниот посебен ден, па наводно му се заколна на вечна заклетва на Мајкл во интимна атмосфера, далеку од очите на јавноста и објективот на камерата.

Свадбата, наводно, се одржала во вила во Малибу. „Присутен беше избран круг на членови на семејството и пријателите“, заклучи изворот. Сепак, двојката сè уште не ја потврди оваа вест.

Патем, ова не е прв пат таблоидите да пишуваат за тоа како Лејди Гага се омажи, а таа вест се покажа како лажна. Имено, бракот за пејачката за прв пат беше напишан во февруари минатата година, само две недели откако тие официјално ја потврдија нивната врска и една година откако Гага ја раскина свршувачката со 52-годишниот агент Кристијан Карин.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com