Home » Лејди Гага ги демантираше гласините за бременост: Едноставно сум лоша во теретана

Лејди Гага ги демантираше гласините за бременост: Едноставно сум лоша во теретана

by Lina Muslija

Откако неодамна во медиумите и на социјалните мрежи се појавија гласини за нејзината бременост, Лејди Гага реши да проговори.

Имено, пејачката за време на викендот се појавила заедно со партнерот Михале Полански на пробата на свадбата на нејзината сестра, а ден подоцна и на свадбата.

Лејди Гага за свадбената проба на нејзината сестра носеше тесен црн фустан каде што беше нагласен нејзиниот стомак, поради што многумина се посомневаа дека е бремена.

 

Но, Лејди Гага ги демантираше гласините преку нејзиниот профил на TikTok.

-Не сум бремена, само лоша сум во теретана, напиша таа во описот на видеото додека насмеано позира пред камерата.

 

Инаку, пејачката претходно за медиумите изјави дека еден ден би сакала да стане мајка.

За потсетување, Лејди Гага е во врска со Мајкл Полански од 2019 година, иако официјално ја објавија својата врска во 2020 година. Во март 2023 година имаше гласини дека парот ја прекинал врската поради несогласувања околу бракот и децата, но сепак тие ги демантираа гласините во октомври истата година.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More