Home » Кучиња скитници напаѓаат: Тинејџер од Србија и скопјанка повредени во Центар

Кучиња скитници напаѓаат: Тинејџер од Србија и скопјанка повредени во Центар

by Журнал.мк

На 03.06.2024 во 19:30 часот, во Полициската станица Центар, Н.С. (19) од Србија пријавил дека на улица „Јордан Мијалков“ во Скопје бил каснат од куче скитник.

Истиот ден, во 20:10 часот, во Полициската станица Центар, К.П.Ј. (42) од Скопје пријавила дека во Градскиот парк била касната од куче скитник.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More