15.8 C
Skopje
Friday, May 27, 2022

Кристина Мандарина се пофали со новите усни и на фановите им испрати бакнежи

Најчитани вести

Кристина Пенава, попозната како Кристина Мандарина, ја исполни својата желба и ги зголеми усните, а со резултатот се пофали на социјалните мрежи.

Најпознатата продавачка на мандарини направила безболен третман со хијалуронска киселина во траење од 15 до 30 минути.

Усните ги нагласила со црвен кармин и на своите фанови им испратила бакнеж.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com