25.8 C
Skopje
Saturday, July 2, 2022

Кристина Мандарина ги изненади фановите со фотка од 2015: Јас сто посто природна!

Најчитани вести

Кристина Пенава, најпознатата продавачка на мандарини која Хрватска некогаш ја имала, на Инстаграм откри како изгледала пред четири години.

И сама е свесна дека прилично се променила па се пошегува.

„Ja 100% natural”, напиша таа со емотиконата која плаче од смеење.

принтскрин

На фотографијата ги нема атрибутите по кои таа денес е најпозната.

Потоа се врати на старата патека и со своите фанови сподели фотка од сегашноста, на која таа во минијатурен црвен фустан слави Божиќ.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com