18.8 C
Skopje
Monday, August 8, 2022

Кој би рекол дека има 54 години? Лиз Харли облече тесен костим за да биде нинџа!

Најчитани вести

Таа е веројатно најзгодната актерка на светот со полни 54 години.

Се работи за Лиз Харли која има неверојатно тело, а со оглед на тоа дека и самата е свесна за својот изглед, таа не престанува да ги истакнува своите атрибути и со тоа да им набива комплекси на далеку помладите жени ширум светот.

Нејзиниот нов начин на привлекување внимание е маскирање во нинџа и тоа во секси нинџа.

Лиз облекла црно-црвен тесен костим, со црвени траки на нозете, кои само додатно ја „распалија“ имагинацијата на посилниот пол.

Фото: Инстаграм

Инаку поводот за маскирањето била божиќната забава на која морале сите да потрудат да се облечт како нинџи.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com