32.8 C
Skopje
Friday, July 1, 2022

Ќерката на Здравко Чолиќ со предизвикувачки пози заведува на „Инстаграм“

Најчитани вести

Постарата ќерка на познатиот пејач Здравко Чолиќ (68), Уна, која го прослави осумнаесеттиот роденден, на својот инстаграм-профил не крие дека сака шминка, ноќни забави и позирање пред камера.

Таа е чест гостин на луксузни белградски ресторани и странски хотели затоа што сака да патува. До неодамна, таа учеше во најскапата приватна гимназија во Белград, а од оваа година оди на факултет.

Првин на училиште ја возел возач, а неодамна го положила возачкиот испит и има свој автомобил.

Таа сака мода, брендирани чевли и торби, како и гардероба. Често објавува фотографии од ноќен живот и патувања надвор од Србија, а има и дечко, Марко, кој живее на релација Германија-Србија.

„Не ми пречи да се фотографираме кога сме семејно на аеродром, но да се местиме за фотографирање, за тоа не сум. Сè доаѓа во животот спонтано“ рече Здравко Чолиќ. Уна се појави и во неговото видео за песната „Есма“.

извор: Makfax

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com