30.8 C
Skopje
Monday, July 4, 2022

Ќе се заљубите на прв поглед: Нема дама која не би го посакала фустанот на Јелена Карлеуша

Најчитани вести

Таа не сака ништо што е просечно, обично и здодевно, особено кога е модата во паршање.

Стилот на Јелена Карлеуша не е таков од кој може често да се земе пример, бидјќи таа најчесто носи провокативни парчиња гардероба кои не се за сечија конституција, карактер, харизма…

Пред се таа е јавна личност, а сцената трпи да си дозволи што сака.

Но, овој пат, свечената тоалета која ја носи за сниамњето на фотосесија за еден српски медиум, ги освои сите девојки и жени.

Видеото погледнете го ОВДЕ.

Сребрениот „разигран“ фустан, освојува на прв поглед, а и самата Јелена посочи дека е заљубена во моделот.

Сјајна како дијамант, а жените сакаат дијаманти, нели?

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com