Home » Кети Пери ја откри најлошата навика на Орландо Блум

Кети Пери ја откри најлошата навика на Орландо Блум

by Журнал.мк

Кети Пери откри дека најлошата навика на нејзиниот свршеник Орландо Блум е да остава искористен забен конец насекаде.

Во текот на гостувањето во британската радио станица „Харт“ во понеделникот (17 јануари), поп ѕвездата го пофали 45-годишниот актер дека одржува фантастична орална хигиена и бисерно бели заби, но имаше помалку убави зборови за неговиот лежерен став во однос на чистење на бањата.

Откако беше прашана какви лоши навики има нејзиниот свршеник, Кети (37) им рече на водителките Аманда Холден и Џејми Тикстон: „Тој сака да користи забен конец, што е одлично затоа што некои партнери не го прават тоа, и тој има сјајни заби.“

„Но, тој го остава конецот насекаде! На страната на мојот кревет, во автомобилот, на масата во кујна…и секаде…иако имаме корпи за ѓубре“.

Кети, која има 16-месечна ќерка Дејзи со ѕвездата на „Пиратите од Карибите“, откри дека го прославила Божиќ со своето семејство и дека било прекрасно.

„Тоа беше мојот омилен Божиќ, всушност затоа што ќерка ми сега има 16 месеци и веќе е свесна за подароците и многу се радуваше.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More