8.8 C
Skopje
Saturday, December 10, 2022

Карлеуша објави неверојатна фотосесија со ќерките

Најчитани вести

Јелена Карлеуша се подготвува за нејзиниот голем новогодишен настап во белградскиот хотел Хајат, што значи дека таа ноќ нема да биде дома со семејството.

Но, затоа ја користи предновогодишната атмосфера за постојано да биде со ќерките Ника и Атина.

На својот профил на Инстаграм, Карлеуша објави неодолива фотосесија од неа и девојчињата, како позираат пред новогодишна елка, облечени во облека со празнични мотиви.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести