25.8 C
Skopje
Saturday, July 2, 2022

Карлеуша го доведе телото до совршенство, а сега откри како и успеа

Најчитани вести

За релативно кратко време, Јелена Карлеуша успеа да се ослободи од вишокот на килограми и да го доведе своето тело до совршенство.

Пејачката одлучи да сподели со своите фанови како успела да ослабне.

Секако, во нејзин стил, таа откри дека во ова и помогнала нутриционистка, а одлучила да

ослабне откако нејзиниот сопруг Душко и посочил дека е дебела.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com