Home » Kaрлеуша: Душко ми се заканува, а трпам и физичко насилство

Kaрлеуша: Душко ми се заканува, а трпам и физичко насилство

by Lina Muslija

Јелена Карлеуша се огласи по изјавата на Душко дека сака спогодбен развод.Таа целосно си ја отвори душата и ги раскажа деталите од животот со Тошиќ.

– Додека спијам со моите деца во соба, „другата страна“ (како што ме нарекува) објавува видеа од приватна забава. Што се однесува до заканата што ја напиша, морам да кажам дека со години континуирано трпам закани од тој вид, следење, прислушување, уцени, навреди, физички напади итн. Би ја замолил „другата страна“ конечно да одговори на предлозите за спогодбен развод за кој чекам пет години. Тоа е се што треба да направи наместо јавно да и се заканува на мајката на неговите деца, која милион пати застанала за него и поради него – напиша Карлеуша на Инстаграм.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More