23.8 C
Skopje
Friday, May 27, 2022

КАКОВ МАЖ И ТРЕБА? Анастасија одговори што очекува од едно машко

Најчитани вести

Анастасија Ражнатовиќ, која со години е во врска со нејзиниот дечко Ѓорѓе Кујиќ открила какво машко е потребно за една млада девојка според неа.

Пејачката призна какви квалитети и се потребни кај саканата личност.

„Да  биде внимателен, да може да сака, да знае да прима љубов, хумористичен, шармантен … Значи, некои од овие работи, мислам дека сите го знаеме тоа. Тој треба убаво да се однесува со својата девојка. Да обрне внимание, почит, лојалност … “, Зборуваше Анастасија.

„Сите девојки што ги прашувате одговараат на ист начин, но не ми е јасно како овие глупаци и арамии.. како наоѓаат некој таков, како девојките да бараат такви“…

„За овие жени, тие се шармантните“, изјави Анастасија за магазинот IN.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com