Home » Kaтарина Ивановска, фит во бикини, го прослави 35-тиот роденден во Хрватска – со партнерката на Атанас Атанасовски

Kaтарина Ивановска, фит во бикини, го прослави 35-тиот роденден во Хрватска – со партнерката на Атанас Атанасовски

by Lina Muslija

Катарина Ивановска периодов ужива во Хрватска на одмор со својата пријателка Александра, партнерка на актерот Атанас Атанасовски.

Од крстарење со јахта до концерт на Здравко Чолиќ во Пула, девојките се забавуваат одлично.

Катарина на 18-ти август наполни 35 години, а со торта на јахта го прослави роденденот таму.

Фотки од нивниот летен одмор:

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More