7.8 C
Skopje
Monday, December 5, 2022

Kaрлеуша ги демантира вестите за разводот: Ме разведоа, ми го поделија имотот…

Најчитани вести

Популарната пејачка Јелена Карлеуша преку социјалните медиуми ги демантираше вестите на српските медиуми за разводот со нејзиниот сопруг, фудбалерот Душко Тошиќ.

Како што е познато, медиумите во Србија објавија дека Карлеуша се развела од Тошиќ.

– Се обидуваат да го уништат моето семејство веќе 11 месеци. Никогаш не сум видела толку отворена омраза. Искрено… Ме разведоа, го поделија имотот, ми дадоа алиментација и сè тоа додека мојот сопруг е на другата страна на светот – напиша Карлеуша.

На крајот, таа ги праша медиумите во Србија зошто толку ја мразеле и сакале да наштетат на нејзиното семејството.

„Па, имате ли вие деца“, праша популарната пејачка, меѓу друго

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести