29.8 C
Skopje
Saturday, May 21, 2022

Kaко навистина изгледа стомакот на Џенифер Лопез

Најчитани вести

Џенифер Лопез (52) редовно ги покажува своите совршени стомачни мускули на социјалните мрежи. Но, кога ќе ги споредите фотографиите на папараците со нејзините фотографии – ќе видите голема разлика.

Лопез неодамна е „фатена“ додека пазарела со ќерка си во Лос Анџелес.

За оваа прилика Џенифер облекла широки панталони и џемпер што ѝ го открива малку повеќе опуштениот стомак од оној што го објавува на својот Инстаграм профил.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com