Home » Joвана Јеремиќ гори во спа

Joвана Јеремиќ гори во спа

by Lina Muslija

Најгледаната водителка во регионот Јована Јеремиќ реши да се опушти.Таа со друштво замина во Врњачка бања каде уживаше неколку денови.

Најголем дел од времето го помина во спа каде го покажа своето прекрасно тело.За Јована нема летна пауза и секој викенд ја води најгледаната утринска емисија „Ново јутро.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More