32.8 C
Skopje
Friday, July 1, 2022

Jennifer Lopez одново нѐ изненади со својот изглед

Најчитани вести

Jennifer Lopez не ја крие својата прекрасна линија, ниту дека сака да се пофали.

Актерката и пејачка, на Инстаграм објави фотографија од себеси во едноделен костим за капење, а нејзините затегнати нозе беа во прв план.

Покрај костимот за капење, таа носеше и жолта наметка што ја спушти до лактите и воедно ги покажа мускулите на рацете, а нејзините обожаватели не можат да поверуваат дека Ј.Lo изгледа толку добро на 50-годишна возраст.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com