18.8 C
Skopje
Thursday, July 7, 2022

ЈА ПРОДАДЕ КУЌАТА НА КОЛЕГАТА: Еве кој познат пејач сега УЖИВА во луксузот кој го купи од Драгана Мирковиќ!

Најчитани вести

Пејачката Драгана Мирковиќ поседуваше луксузен дом во населбата Сењак во Белград со големина од 300 квадрати, кој го продаде на својот колега Бобан Рајовиќ.

Бобан неодамна се всели во нов дом, а како што истакна, за реновирањето издвоил доста пари.

– Инвестиравме многу пари во реновирањето на куќата, но и во опремувањето. Најважно ми беше да се чувствува семејна атмсосфера и топлина. Тоа на што сум особено горд е аквариумот во кој сум целосно заљубен – изјави пејачот, кој во својот дом има дури и златни ѕидови.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com