27.8 C
Skopje
Sunday, July 3, 2022

Изгоре автомобил на паркинг во Порта Влае

Најчитани вести

Скопје, 27 декември- На паркинг во комплексот Порта Влае се запали автомобил.

Во гаснењето се ангажирани голем број пожарникари, кои се справуваат со пожарот.

Засега не е позната марката на автомобилот, а не се знае ниту причината.

Имало опасност да се прошири на околните куќи.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com