10.8 C
Skopje
Thursday, December 8, 2022

Изгледа сосема поинаку: Џеј Ло додека ја бришеше целата шминка направи еден непромислен потег кој откри скоро се!

Најчитани вести

Светската sвезда објави ново видео кое привлече внимание


Пејачката и актерка Џенифер Лопез нашироко го рекламира својот бренд за козметика, а во новото видео покажа како ја отстранува целата шминка.

На видеото кое трае 7:25 минути, Џеј Ло е комплетно нашминкана во бањарка.

Како одминуваше времето, таа ја отстрануваше шминката чекор по чекор, за на крај да остане без неа.

Сепак, за време на процесот, таа направи еден непромислен потег, и речиси ги покажа голите гради.

Непромислениот потег на Џеј Ло можете да го видите на 6:54 минута од снимката:

Инаку, Џенифер Лопез покажа дека води здрав живот, а објави и фотографија од теретана:

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести