Home » Исчезна 18 годишна девојка од Лабуништа

Исчезна 18 годишна девојка од Лабуништа

by Журнал

Полицијата трага по исчезната девојка од струшко. Случајот во полициска станица го пријавил нејзиниот татко. Во полициската станица Струга, вчера во 10 часот нејзниот 50 годишен татко пријавил дека од селото Лабуништа, од домот се оддалечила неговата ќерка на возраст од 18 години. Полицијата презема мерки за пронаоѓање на лицето.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More