6 C
Skopje
Sunday, May 9, 2021

Ирина Шајк само со една „врвка“ на неа

Најчитани вести

Секоја нејзина објава на Инстаграм е уште еден дополнителен доказ во морето такви факти за тоа зошто Ирина Шајк е една од најпосакуваните жени на светот.

Со една од последните фотографии на Инстаграм таа ги воодушеви луѓето ширум светот, импресионирајќи со нејзиниот перфектен физички изглед.

Убавицата од Русија повеќе од една деценија владее со светската модна сцена.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести