24.8 C
Skopje
Saturday, August 13, 2022

Интернетот гори! Сите ја коментираат реакцијата на Мараја Кери на новогодишната изведба на Џенифер Лопез!

Најчитани вести

Џенифер Лопез пееше за Нова Година на празниот Тајмс Сквер во Њујорк, а нејзиниот настап беше пренесуван на телевизија, но изгледа дека ова не и ’одговараше на нејзината долгогодишна ривалка Мараја Кери. Додека Мараја ја интервјуираа водителите Андерсон Купер и Енди Коен за време на новогодишната ноќ, многумина заклучија дека пејачката била испровоцирана од слушањето на Џенифер Лопез во позадина.

Мараја го праша Енди: ‘Што се случува во позадина? Ја слушам музиката ’, преправајќи се дека не знае дека настапува Џенифер, што многумина го протолкуваа како Мараја сака да ја понижи на некој начин. Додуша, музиката во позадина беше нејасна, но за да не се одвиваат работите понатаму, домаќините брзо го привлекоа вниманието на пејачот. ‘Да, ние всушност го имаме Џеј Ло тука “, одговори Енди, а потоа веднаш ја смени темата, замолувајќи ја Мараја да ја коментира нејзината соработка со пејачката Аријана Гранде.

Погледнете како изгледаше тоа!

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com