1.8 C
Skopje
Friday, January 27, 2023

Актуелно

Процесот на преговори со ЕУ без уставни измени ќе запре, тврдат извори од Унијата

0
Македонија ги почна пристапните преговори со ЕУ на 19 јули, минатата година и во моментов во тек е билатералниот...
spot_img

Македонија

Регион

Колумни

Свет

Шоубиз

Спорт

spot_img

Технологија

Автомото

Занимливости

Здравје

На финалето на „Ѕвездите на Гранд“: Карлеуша беше во фустан со...

0
Српската „мега ѕвезда“ досега сме ја виделе ама баш во секси изданија. Од елеганција закопчана до грло, преку деколте до папокот, па се’ до...