Home » Група малолетници нападнале девојче и го допирале по телото

Група малолетници нападнале девојче и го допирале по телото

by Журнал.мк

На 28.04.2024 во 16.00 часот во СВР Скопје, 40-годишна жена од Скопје пријавила дека на 27.04.2024 околу 23.00 часот на подрачјето на Карпош, нејзината малолетна ќерка била физички нападната и допирана по телото од неколку малолетници, кои ги познавала од претходно.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More