Home » Градите ги покри само со ѕвездички – И гола и облечена, Карлеуша смени три костими на концертот во Белград

Градите ги покри само со ѕвездички – И гола и облечена, Карлеуша смени три костими на концертот во Белград

by Журнал.мк

Спектаклот што го вети пејачката Јелена Карлеуша, гооствари нокеска на  настапот на новогодишната ноќ пред Народното собрание во Белград.

-Ќе бидам облечена ама гола, рече таа неколку дена пред концертот, а како што пренесуваат српските медиуми, тоа и се случило.

Јелена сменила дури три костими и со својот изглед и настап направила хаос на сцената.
Карлеуша се појавила во кристален костим, а градите ги прекри само со ѕвезди, за вториот блок се пресоблкла во црвена комбинација и ја пуштила косата, во бунда преку провокативен костим, а на крајот трета комбинација била во златна боја.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More