34.8 C
Skopje
Thursday, June 30, 2022

Гога Секулиќ со провокативно селфи од креветот

Најчитани вести

Српската пејачјка Гога Секулиќ објави безобразно селфи од креветот. 

– „Гоги, жена мачка”, „ Значи, јас не сум добаро кога те гледам вака “,”„Мојата кралица, жена со големо срце “- се само неколку од коментарите.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com