32.8 C
Skopje
Wednesday, June 29, 2022

Ги распамети фановите: Цеца среде зима се соблече во купаќи

Најчитани вести

Пејачката Цеца Ражнатовиќ сè почесто користи Инстаграм, а нејзината нова објава привлече големо внимание.

На снимката што ја постави во доцните часови, некаде околу полноќ, се гледа како фолк-ѕвездата во бел костим за капење влегува во базен.

Така Цеца покажа каква линија има, а пофалби од фановите не недостасуваа.

Погледнете ја снимката.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com