Home » Ги претепал неговиот дедо и невенчаната сопруга, уапсен маж

Ги претепал неговиот дедо и невенчаната сопруга, уапсен маж

by Журнал.мк

Синоќа во 22.30 часот полициски службеници при ОВР Виница го лишиле од слобода П.Т.(32) од виничко по претходна пријава дека физички ги нападнал неговиот дедо П.Т. и неговата 70—годишна невенчана сопруга.

– По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок, соопшти МВР.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More