Home » [ФОТО] Запуштена и со вишок на килограми: Дали можете да ја препознаете една од најубавите актерки на сите времиња?

[ФОТО] Запуштена и со вишок на килограми: Дали можете да ја препознаете една од најубавите актерки на сите времиња?

by Lina Muslija

Сите кои ја паметат по улогите во култните филмови денес не би ја препознале. Изгледа сосема поинаку.

Ѕвездата од филмовите „Кум“ и „Точка без враќање“ денес не личи на себе. Откако се повлече од очите на јавноста, поранешната убавица целосно се запостави себеси.

 

 

Никогаш не би ја препознале американската актерка Бриџит Фонда. Фаталната заводничка има 50 килограми повеќе од порано, носи очила и неуредна облека.

 

 

Во екот на славата имаше руса коса, секогаш средена според трендовите и во зависност од филмскиот ангажман, а кога се повлече од актерството веќе не се грижи ниту за својот изглед.

 

 

Фонда, која имаше привилегија да глуми рамо до рамо со Ал Пачино и Николас Кејџ, беше фотографирана од светските папараци, а нејзиниот изглед ги запрепасти сите.

 

 

Никој не ја видел актерката повеќе од една деценија, а по шопинг-фотката многумина се непријатно изненадени од нејзината драстична промена на физичкиот изглед.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More