Home » Фото: Салма Хајек во бикини ја честите новата 2022

Фото: Салма Хајек во бикини ја честите новата 2022

by Журнал.мк

55- годишната Хајек и на почетокот на Новата година покажа зошто важи за една од најубавите актерки на светот. Актерката која на социјалните мрежи има повеќе од 19 милиони следбеници со интересна фоткса од море ја честите новата 2022 година.

Хајек во едноделен костим за капење на фановите во свој манира им ја честита 2022 година.

– Новата година нека ви донесе свест за сопствената сила. Среќна, задрава 2022 година напиша Салма под фотката која експресно собра повеќе од еден милион лајкови.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More