Home » [ФОТО] Познатиот актер за време на доделувањето на „Еми наградите“ имал „попаметна работа“: Шест милиони луѓе во неверување поради она со што тој се занимавал

[ФОТО] Познатиот актер за време на доделувањето на „Еми наградите“ имал „попаметна работа“: Шест милиони луѓе во неверување поради она со што тој се занимавал

by Журнал

Роб МекЕлхани станал вирален откако неговата сопруга Кејтлин Олсон споделила фотографија од доделувањето на „Еми наградите „каде покажала со што се забавува нејзиниот сопруг додека седеле во публиката.

 

Имено актерот, најпознат по улогата во серијата „It’s Always Sunny in Philadelphia“, на својот мобилен телефон додека се доделувале наградите „Еми“ го следел натпреварот од плејофот на „NFL“, во кој неговиот омилен тим „Philadelphia Eagles“ играл против „Tampa Bay Buccaneers“.

„Кој закажува доделување на „Еми“ во иста вечер кога играат „Орлите“, се пошегувал актерот покрај фотографијата која собрала повеќе од 6,4 милиони прегледи, а фановите во коментари му порачале како ништо не пропуштил бидејќи „Philadelphia Eagles“ изгубиле.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More