Home » [ФОТО] Популарниот заводник од хит-серијата изгледа како бездомник: Неуреден и со крвави дамки на маицата – непрепознатлив

[ФОТО] Популарниот заводник од хит-серијата изгледа како бездомник: Неуреден и со крвави дамки на маицата – непрепознатлив

by Lina Muslija

Актерот Пол Андерсон од хит-серијата „Peaky Blinders“ го запрепастил светот со новите фотографии.

Актерот којшто има само 48 години, на фотографиите изгледа како бездомник, а на маицата има крвави дамки.

 

Андерсон во серијата „Peaky Blinders“ ја толкува улогата на Артур Шелби и неговиот лик, како и поголем дел од останатите во серијата, секогаш е дотеран и подготвен да се пресмета со непријателите. Но, Андерсон во реалниот живот изгледа навистина лошо.

 

 

 

Актерот кон крајот на месец декември бил уапсен во некој паб, откако бил фатен како пуши марихуана во тоалет за лица со инвалидитет.

Кај него била пронајдена помала количина на дрога и амфетамин, а пред судот признал дека поседувал дрога.

 

 

 

На фотографиите, Андерсон изгледа многу неуредно, а лицето му е полно со брчки. На маицата има дамки за кои британските медиуми пишуваат дека се од крв.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More