Home » [ФОТО] „Кралицата на ботоксот“ во својата 6-та деценија позираше во долна облека за насловната страница на „Elle“

[ФОТО] „Кралицата на ботоксот“ во својата 6-та деценија позираше во долна облека за насловната страница на „Elle“

by Lina Muslija

Никол Кидман, познатата актерка, која јавноста често ја нарекува „Кралица на ботоксот“, позираше за насловната страница на американското издание на магазинот „Elle“.

Актерката позираше во долна облека и ги воодушеви фановите со младешкиот изглед во шестата деценија.

Нејзините обожаватели со ентузијазам ја коментираа насловната страница на магазинот „Elle“ и ѝ упатија низа комплименти.

 

„Ти си дефиницијата за убавина“, „Изгледаш толку елегантно“, „Навистина неверојатно“, „Убава како и секогаш“, „Дали старееш?“, „Ти си најубавата жена на светот“, се дел од коментарите на нејзините фанови.

 

 

 

Потсетуваме дека Кидман неодамна ја репризираше улогата на мајката на Аквамен, кралицата Атлана во продолжението „Аквамен и изгубеното кралство“. А наскоро ќе се појави и во серијата „Expats“, која таа ја продуцираше.

 

 

 

 


You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More