Home » Фото: Деми повторно без ниту едно парче облека !!!

Фото: Деми повторно без ниту едно парче облека !!!

by Журнал.мк

Досега најжешки фотографии од старлетата Деми Роуз.

Атрактивната Деми која на Инстаграм ја следат милиони минатата година објави многу свои провокативни фотки, со слични фотки влезе и во 2022 година.

Сега провокативната и сексапилна Деми одлучила да направи и чекор понатаму и да се фотографира само по мантил под кој не носи ништо.

-Можам да објаснам!!, напишала Деми под провокативните фотки.

Новите фотографии на Деми експресно добиле 600 000 лајка.

Деми инаку редовно на социјалните мрежи редовно провоцира со свои сексипилни фотографии во кои во предн план се нејзините бујни облини.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More