Home » Фото: 90 годишната Џоан Колинс со 32 години помладиот сопруг

Фото: 90 годишната Џоан Колинс со 32 години помладиот сопруг

by Lina Muslija

Парот бил фотографиран на еден настан, а судејќи по фотографиите 90 годишната Џоан и нејзиниот 32 години помлад сопруг биле одлично расположени.

Актерката како и обично ја воодушеви публиката со својот изглед на 90 годишна возраст. .

 

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More