8.8 C
Skopje
Saturday, December 10, 2022

Фановите на Салма Хајек не веруваат како изгледа во костим за капење на 55 години: Се прашуваат дали старее

Најчитани вести

САЛМА ХАЕК последните денови од 2020 година ги помина во бикини, а фотографиите кои ги објави на Инстаграм ги остави нејзините фанови без здив.

„Последните денови од 2020 година“, напиша мексиканско-американската актерка. „Никогаш не сум била повеќе благодарна што сум здрава и во контакт со природата.

За оваа фотографија доби повеќе од 1,3 милиони лајкови, а ја воодушеви и манекенката Адријана Лима. „Дури и сонцето не сјае како тебе“, „Дали воопшто старееш“, „Како може да изгледаш толку добро“, напишаа нејзините следбеници, со повеќе од 16,8 милиони на Инстаграм.

54-годишната актерка е обвинета од некои од Фотошоп. „Нешто многу чудно со океанот на првата фотографија“, напишаа тие.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести