27.8 C
Skopje
Saturday, July 2, 2022

Егзотичната манекенка во екстремно смело бикини – За некои вулгарно, за други секси!

Најчитани вести

Станува збор за тренд кој го поделил мислењето во светот, а манекенката Кели Гејл немала проблем да покаже премногу гола кожа позирајќи во најпровокативниот модел на бикини кој досега сме го виделе.

Минијатурното бикини е тренд од ова лето, а Кели, манекенка родена во Шведска од мајка Индијка и татко Австриец, се фотографирала на јахта носејќи еден од најекстремните модели на светот кој досега сме го виделе.

Во описот на фотографијата стои „Нема повеќе работа во 2019-та година“, а Кели ги облекла „најризичните“ гаќички кои ги искомбинирала со жолт горен дел.

Обожавателите биле распаметени од нејзината фотографија со коментар дека доколку некој има совршена линија на тело тогаш тоа е токму таа и неа и е дозволено да носи буквално се.

Други сметале дека изгледот во ваквото бикини е вулгарен и премногу слободен.

Кели Гејл успеа во манекенството и покрај противењето на нејзините родители. Беше ѕвезда на магазинот „Sports illustrated“ и Плејбој зајачица. Потоа исто така станала и ангел на Викторија Сикрет.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com