32.8 C
Skopje
Friday, July 1, 2022

Една НЕДЕЛА по РАСКИНУВАЊЕТО: Пејачката ја покажа новата ТЕТОВАЖА

Најчитани вести

Деми Ловато ја покажа новата тетоважа на грбот.

27-годишната поп ѕвезда има нова тетоважа во колекцијата, судејќи по фотографијата која селебрити тату артистот Алесандро Капози ја сподели на Инстаграм. Тој вели дека тетоважата претставува раѓањето на нов дух, пти што темните крила ги претставувааат лошите времиња, а нивното исчезнување – одењето напред.

Новата тетоважа, Ловато ја претстави помалку од една медела откако објави дека прекинува со моделот Остин Вилсон, со кој врската ја започна минатиот месец.

„Прекинувањата се тешки за двете страни. Само останете љубезни и молите“, порачала Деми на Инстаграм.

Предоходно, Ловато ја покажа тетоважата на грбот на која пишува „Survivor“.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com