19.8 C
Skopje
Monday, July 4, 2022

Едита во прегратка на екс сопругот на познатата српска пејачка

Најчитани вести

Пејачката Едита Арадиновиќ на една прослава се сретна со колега кој е поранешен сопруг на познатата српска пејачка.

Игор Костиќ познат како Игор X, кој своевремено беше во брак со пејачката Мина Костиќ позираше со Едита, а насмевките на нивните лица говорат дека двајцата одлично си поминале.

И Игор и Едита на своите Инстаграм профили објавија заедничка фотографија. Дали во најава е некоја нова љубов, останува да видиме.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com