23.8 C
Skopje
Friday, May 27, 2022

Еден од насилниците од автобус на ЈСП и едно лице од Арачиново се приведени

Најчитани вести

Дополнително неофицијално дознаваме дека е затворена и една чајџилница во Арачиново која била отворена во 21.20 часот, а сопственикот со иницијали А.Б ( 25 г. ) е приведен исто во полициска станица.

Потсетување, во текот на денов на социјалните мрежи се појави видео на кое се гледа како двајца мажи се однесуваат непристојно и агресивно во автобусот, одбиваат да стават маски и згора на се им се закануваат на патниците.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com