Home » Ед Ширан откри која епизода на South Park му го уништила животот!

Ед Ширан откри која епизода на South Park му го уништила животот!

by Журнал.мк

Музичарот Ед Ширан изјави дека мисли оти епизодата од „Ginger Kids“ од серијата „South Park“ ја уништила шансата неговата портокалова коса некогаш да се смета за кул. Тој рече дека црвената коса никогаш не била нешто со што луѓето во Америка би се потсмевале се до епизодата од анимираната серија која се емитуваше во ноември 2005 година.

– Таа епизода од „Саут парк“ ми го уништи животот. Отидов во Америка и сите беа во стилот „Ти ја обожавам косата“. И јас бев како: “О Боже мој, луѓето ја сакаат мојата коса?” И тогаш се сеќавам дека таа епизода излезе низ целиот свет и тоа беше тоа крајот на мојот живот – изјави Ширан.

Ед истакна дека се уште е голем обожавател на серијата „South Park“ и дека би сакал да го даде својот глас на некој лик во неа.

Погледнете инсерт од епизодата која му го „уништи животот“ на Ед Ширан:

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More