17.8 C
Skopje
Sunday, March 26, 2023

Џони Деп е бесен на ДиКаприо, Џуд Ло и Чанинг Татум што го напуштија во најлошиот период од животот!

Најчитани вести

Џони Деп, наводно, е бесен на неговите славни пријатели што го напуштиле среде неговата неодамнешна постапка против „ The Sun“ и нејзиниот уредник Ден Вутон. Така, таблоидот „Star“ тврди дека Леонардо ДиКаприо, Џуд Ло и Чанинг Татум решиле да му свртат грб на Деп откако судијата пресуди дека тој навистина е „разбојник што тепа жени“, како што рече „Sun“.

По неодамнешното судење, судијата рече дека The Sun и Вутон со право го нарекоа актерот „жена тепач“, додека пријателите на Деп не сакаат да имаат ништо со него, на што sвездата на „Пиратите од Карибите“ не можеше да помогне, а да не се налути.

Поранешната сопруга на Деп, Амбер Херд, претходно откри дека актерот им дал непристојни имиња на ДиКаприо и Татум поради неговата љубомора. Херд изјави дека Деп рекол дека ДиКаприо има „глава во форма на тиква“, додека за Татум рекол дека има „глава во форма на компир“. Деп исто така ги обвини ДиКаприо и Татум дека воделе љубов со неговата поранешна сопруга.

Извор за „Star“ изјави дека Деп е многу вознемирен од одлуката на ДиКаприо и Татум да му свртат грб, а исто така е лут и на Џуд, бидејќи најмногу го боли рамнодушноста на овој актер.

‘Едно време, тој и Џони беа како браќа додека го снимаа второто продолжение на „Чудесни Ѕверови “. Од перспектива на Џони, Џуд не мрднал со прст за да го одбрани “, рекол изворот.

Деп претходно откри дека од него било побарано да даде оставка во наведениот филм откако судијата пресудил во корист на „ The Sun“ и „Вутон“.

Деп сега, наводно, се заканувал дека повеќе нема да работи со Цуд, и како што оди, Холивуд може да се збогува со него, па тој нема да има ниту шанса да работи со Џуд, но и други познати актери за кои порано имаше само пофални зборови. Така, за време на интервју за Cosmopolitan, Деп призна дека го измачувал ДиКаприо додека работеле на филмот „What Troubles Gilbert Grape“. Но, и покрај нивната напната врска на снимањето, Деп немаше ништо друго освен добри работи да каже за sвездата на „Титаник“. Деп дури рече дека го почитува ДиКаприо и го пофали за неговата трудољубивост.

Најнови вести